Termékek
Hírek
Blog

Összesen

0 Ft

0
Kosár

Összesen

0 Ft

Karrier

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres két műszakos munkarendbe

GÉPBEÁLLÍTÓ, KARBANTARTÓ MUNKATÁRSAKAT

Főbb feladatok:

  • gépek beállítása, karbantartása (nem épület jellegű javítási-karbantartási feladatok)
  • problémák időbeni felismerése és megoldása
  • karbantartási terv készítése
  • javítási költségvetés készítése

Elvárások:

  • precizitás
  • lojalitás
  • stressz-tűrő képesség
  • felelősségteljes munkavégzés (élelmiszeripari terület)
  • önálló munkavégzés
  • két műszakos műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkába járás költségtérítése
  • fiatalos, lendületes csapat
  • kedvezményes vásárlási lehetőség a maklári mintaboltunkban

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a hr@stuhmer.hu email címen lehet!

ÉDESIPARI DESSZERTEK GYÁRTÁSÁHOZ ÉS CSOMAGOLÁSÁHOZ MUNKATÁRSAKAT

  • édesipari desszertek kézi gyártása
  • késztermékek kézi csomagolása

Elvárások:

  • jó fizikai állóképesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó kézügyesség
  • megbízhatóság
  • lelkiismeretesség
  • két műszakos munkarend vállalása
  • terhelhetőség

  • nem csak szezonális munka
  • céges buszjárat biztosítása (Andornaktálya-Eger, Ostoros-Novaj-Mezőkövesd-Szihalom-Füzesabony)
  • magasabb kereseti lehetőség a teljesítményi növekedéssel arányosan

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen fényképes önéletrajzával a hr@stuhmer.hu e-mail címen!